Kūrybinis rašymas ir su juo susijusios baimės (+ dovana tinklaraščio skaitytojams)

Nemažai tų, kurie savo malonumui rašo eiles, apsakymus, ar pildo dienoraščius bei gal net svajoja kada nors parašyti knygą, nė neįtaria, kur gali nuvesti šitoks kūrybinis kelias. Parašytas žodis iš tikrųjų yra labai stiprus dalykas – tai pripažįsta ir psichologai ir patys rašantieji. 

Kiekvienas, kuris nusprendžia eiti savęs pažinimo keliu bei auginti save kaip asmenybę, anksčiau ar vėliau susiduria su įvairiomis baimėmis bei blokais. Kūrybinis augimas iš esmės yra toks pat augimas, pilnas įvairių iššūkių, pakilimų bei nuopuolių. Kad ir koks smagus užsiėmimas yra kažką rašyti (ar kitokiu būdu kurti), nesklandumų čia neišvengsime. 

Oi, nesklandumai, tai nesklandumai – bet būna, kad kelią ima ir užtveria tikri sunkiai perlipami kūrybiniai blokai, baimės, sienos, grioviai ir barikados. Ką su jais daryti? Iš tikrųjų, labai norėčiau, kad komentaruose pasidalintumėte savais metodais. Aš, savo ruožtu, pasidalinsiu savais.

Tiesą pasakius, mielieji mano skaitytojai, paruošiau jums nemokamą knygelę apie kūrybines rašymo baimes ir kitokius trukdžius bei nekantrauju ją jums įteikti. Dovaną galima pasiimti ČIA.

Patiko puslapis? Parašyk žinutę draugams – nusiųsk nuorodą ir pasidalink! Taip pat palik man komentarą. Būsiu dėkinga 😉

Jurgita Barišauskienė